Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVIS, Rörstrand 1920-tal, 20 delar, 2 kaffekoppar + 4 extra fat, 5 tekoppar + 1 extra fat, 6 assietter, 2 små fat
Dekoren något avvikande i färg, bruksslitage
623985
2019-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här