Servis

Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVIS, Rörstrand 1920-tal, 20 delar, 2 kaffekoppar + 4 extra fat, 5 tekoppar + 1 extra fat, 6 assietter, 2 små fat

Dekoren något avvikande i färg, bruksslitage

623985

2019-03-14