Badkarssoffa gustavianskstil 1900-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BADKARSSOFFA, gustaviansk stil, 1900-tal, skuren dekor, bemålad, längd ca 180, sitthöjd 45 cm

Stomme med färgbortfall, slitage
Klädsel med skador, slitage

623986

2019-03-17