Yngvor Blomström flaska lergods

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YNGVOR BLOMSTRÖM, flaska, 1950/60-tal, delvis bemålat och dekorerat lergods, signerad Yngvor B, höjd ca 29 cm

Dekor med mindre avslag

624024

2019-03-14