Bengt Lindström olja Modern konst

Såld för:

30 000 SEK

Utropspris

60 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figur, signerad Lindström, olja på duk, ca 92 x 73 cm.

Övrig information
Intyg från Comité Bengt Lindström medföljer.

Ingår i tema-auktionen Modern konst

624036

2019-05-28