Matta Flossa 1900-talets mitt
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATTA, flossa, 1900-talets mitt, närmast rund, ca 187x178 cm.
PROVENIENS: Modern Art + Design 612, auktionsnummer 203
Något slitage och smutsig, fläckar. Slitna och något skadade bandkantade kanter.
624056
2019-03-21