Matta Flossa 1900-talets mitt

Matta Flossa 1900-talets mitt
Matta Flossa 1900-talets mitt
Matta Flossa 1900-talets mitt
Matta Flossa 1900-talets mitt

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATTA, flossa, 1900-talets mitt, närmast rund, ca 187x178 cm.

PROVENIENS: Modern Art + Design 612, auktionsnummer 203

Något slitage och smutsig, fläckar. Slitna och något skadade bandkantade kanter.

624056

2019-03-21