Klubbat för:
11 000 EUR
Utropspris
4 000 EUR
KAUKO LEHTINEN (1925-2012) "Hippi", signerad samt daterad -66, olja på duk, 114x90 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
624064
2019-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här