Skulptur brons Thailand

Skulptur brons Thailand
Skulptur brons Thailand
Skulptur brons Thailand
Skulptur brons Thailand
Skulptur brons Thailand
Skulptur brons Thailand
Skulptur brons Thailand
Skulptur brons Thailand
Skulptur brons Thailand
Skulptur brons Thailand

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR/FRAGMENT, brons, Thailand, 1900-talets första hälft, i form av huvud, längd ca 20 cm

Slitage

624066

2019-03-16