Johanson Design barstolar

Johanson Design barstolar
Johanson Design barstolar
Johanson Design barstolar
Johanson Design barstolar
Johanson Design barstolar
Johanson Design barstolar
Johanson Design barstolar
Johanson Design barstolar
Johanson Design barstolar
Johanson Design barstolar
Johanson Design barstolar
Johanson Design barstolar

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BARSTOLAR, 3 st, 1960/70-tal, Johanson Design, stomme i gulmetall, sitsar i grått konstnläder, etikettmärkta, sitthöjd 75 cm

Bruksslitage

624072

2019-03-15