Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VASER, 2 st, jugendstil, 1900-tal, glas, varav en med floral dekor, höjd ca 12 res.p 24,5 cm
Den högre med kantnagg
624075
2019-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här