Vaser jugendstil

Vaser jugendstil
Vaser jugendstil
Vaser jugendstil
Vaser jugendstil
Vaser jugendstil
Vaser jugendstil

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, 2 st, jugendstil, 1900-tal, glas, varav en med floral dekor, höjd ca 12 res.p 24,5 cm

Den högre med kantnagg

624075

2019-03-14