Byrå Löfmark

Byrå Löfmark
Byrå Löfmark
Byrå Löfmark
Byrå Löfmark
Byrå Löfmark
Byrå Löfmark
Byrå Löfmark
Byrå Löfmark
Byrå Löfmark
Byrå Löfmark
Byrå Löfmark
Byrå Löfmark
Byrå Löfmark
Byrå Löfmark
Byrå Löfmark
Byrå Löfmark
Byrå Löfmark
Byrå Löfmark

Klubbat för:

8 000 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

BYRÅ, Löfmark, gustaviansk stil, 1916, stenskiva, rik intarsiadekor med motiv av fruktkorg och fåglar, kostsidor med vasakärven, dekorbeslag i mässing, brännmärkt "LÖFMARK STM 1916", höjd 94, 93x55 cm

Zustandsbeschreibung

Fanerskador, nyckel saknas, nyckelbeslag skadat

624078

2019-03-18