Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, akvarell, möjligen Ryssland, föreställande And, otydlig monogramsignatur, 26,5x17 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage, fläckar.

624085

Päivämäärä:

2019-03-14