Oidentifierad konstnär
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, akvarell, möjligen Ryssland, föreställande And, otydlig monogramsignatur, 26,5x17 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage, fläckar.
624085
Päivämäärä:
2019-03-14