Soffbord
2019-03-14
624089
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD med klaff, 1960-tal, benställning i ek, skiva i teak, detaljer i mässing, höjd ca 59, 79x51, klaffens längd 33 cm
Slitage