Vägglampa mässing
2019-03-18
624090
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGLAMPA, 1960-tal, mässing, två genombrutna skärmar, böjbara armar, nummermärkt 6744, längd ca
30 cm
Bruksslitage och märken, invändigt med färgbortfall