Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGLAMPA, 1960-tal, mässing, två genombrutna skärmar, böjbara armar, nummermärkt 6744, längd ca
30 cm
Bruksslitage och märken, invändigt med färgbortfall
624090
2019-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här