Jan Håfström
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Sudden Fear", serigrafi, signerad Jan Håfström, EA-upplaga och daterad- 2016, bladmått ca 90x67 cm,
medföljer bok ´M/S Siddharth Enterprises, Ingela Lind/Jan Håfström
Obetydliga veck
624111
2019-03-15