Jan Håfström

Jan Håfström
Jan Håfström
Jan Håfström
Jan Håfström
Jan Håfström
Jan Håfström
Jan Håfström
Jan Håfström

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Sudden Fear", serigrafi, signerad Jan Håfström, EA-upplaga och daterad- 2016, bladmått ca 90x67 cm,
medföljer bok ´M/S Siddharth Enterprises, Ingela Lind/Jan Håfström

Obetydliga veck

624111

2019-03-15