Ring 18 k guld

Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

RING, 18 k guld, otydliga svenska stämplar, med cabochonslipad ametist, ornerad skena, ringstorlek 19 mm/60, vikt ca 3,3 g

Bruksslitage.

624113

2019-03-28