Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SALONGSBORD, 1800-talets slut, nyrokoko, rotfanér, skiva med intarsia och skulpterad kant, höjd ca 70, 90x54 cm
Åldersrelaterat slitage, ställvis fanérbortfall
624122
2019-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här