Ellen Jolin akvarell

Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELLEN JOLIN (1854-1939): Landskap med barn, signerad E Jolin, akvarell, 24,5x16,5 cm

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

Ulf Hallius samling

624134

2019-03-25