Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MARGARETA HENNIX, vas, Gustavsberg, stengods, geometrisk dekor i svart och brunt, signerad Margareta Hennix Gustavsberg Sweden, höjd ca 29,5, bredd ca 21 cm
Nagg vid fot
624141
2019-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här