Vas design Margareta Hennix

Vas design Margareta Hennix
Vas design Margareta Hennix
Vas design Margareta Hennix
Vas design Margareta Hennix
Vas design Margareta Hennix
Vas design Margareta Hennix
Vas design Margareta Hennix
Vas design Margareta Hennix
Vas design Margareta Hennix
Vas design Margareta Hennix
Vas design Margareta Hennix
Vas design Margareta Hennix

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARGARETA HENNIX, vas, Gustavsberg, stengods, geometrisk dekor i svart och brunt, signerad Margareta Hennix Gustavsberg Sweden, höjd ca 29,5, bredd ca 21 cm

Nagg vid fot

624141

2019-03-19