Halsband sterlingsilver

Halsband sterlingsilver
Halsband sterlingsilver
Halsband sterlingsilver
Halsband sterlingsilver
Halsband sterlingsilver
Halsband sterlingsilver

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

HALSBAND, sterlingsilver, Italien, 3-radig, modell ormlänk, oxiderade och förgyllda länkar, karbinhake, längd ca 40 cm, vikt ca 13,5 g

Obetydligt slitage.

624145

2019-03-26