Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
HALSBAND, sterlingsilver, Italien, 3-radig, modell ormlänk, oxiderade och förgyllda länkar, karbinhake, längd ca 40 cm, vikt ca 13,5 g
Obetydligt slitage.
624145
2019-03-26