Minton tête-a-tête
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TÊTE-A-TÊTE, 1900-talets första hälft, kaffeservis, porslin, England, faten märkta Minton, 7 delar, bestående av:bricka, kaffekanna, 2 kaffekoppar med fat, sockerskål med lock, gräddkanna, brickans längd ca 44 cm
Kaffekanna med spricka opch lagning
624149
2019-03-15