Minton tête-a-tête

Minton tête-a-tête
Minton tête-a-tête
Minton tête-a-tête
Minton tête-a-tête
Minton tête-a-tête
Minton tête-a-tête
Minton tête-a-tête
Minton tête-a-tête
Minton tête-a-tête
Minton tête-a-tête
Minton tête-a-tête
Minton tête-a-tête
Minton tête-a-tête
Minton tête-a-tête

Klubbat för:

1 700 SEK

1 500 SEK

TÊTE-A-TÊTE, 1900-talets första hälft, kaffeservis, porslin, England, faten märkta Minton, 7 delar, bestående av:bricka, kaffekanna, 2 kaffekoppar med fat, sockerskål med lock, gräddkanna, brickans längd ca 44 cm

Kaffekanna med spricka opch lagning

624149

2019-03-15