Greta Gerell oljemålning

Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GRETA GERELL (1898-1982): Havslandskap med får, signerad och daterad Gerell -46, olja på pannå av papp, 38x45,5 cm

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

Ulf Hallius samling

624153

2019-03-25