Otto Mäkilä målning
2019-04-15
624160
| Klubbat belopp | 1 850 EUR |
| Utropspris | 2 000 EUR |
OTTO MÄKILÄ (1904-1955) Dualistisk komposition, signerad, blandteknik på papper, 24x31 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg