Serveringsvagn NK
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets första hälft, Nordiska Kompaniet, stomme i massiv mahogny, 2 hyllplan, på hjultrissor i mässing och plast, undertill brickmärkt, höjd ca 73 cm, yttermått ca 76x51 cm
Bruksslitage
624162
2019-03-15