Trine Folmoe litografi

Trine Folmoe litografi
Trine Folmoe litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRINE FOLMOE (Norge, född 1964), "Korpus", signerad och numrerad 31/120, litografi, bildstorlek ca 64,5 x 49 cm.

Något gulnad, ej examinerad ur ramen

624175

2019-03-21