Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KORNISCHER, 3 st, 1900-tal, mahogny med bronserade detaöljer, längd 155+155+170 cm
slitage, smärre avslag
624188
2019-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här