Skrivbord sengustaviansk stil
2019-03-15
624191
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, sengustaviansk stil, fanérat i mahogny, beslag, listverk och fothylsor i mässing, läderklädd skiva, höjd ca 76, 130x70 cm, nycklar finnd att avhämta vid Utlämningen
Smärre ytskador, blekt skiva