Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GLAS, romarriket, ca 0-400 e Kr, höjd ca 24,5, största vidd 14 cm
Proveniens: Husauktion, Djursholm, 1970-tal
Jordfynd
624197
2019-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här