Asplund snö-byrå

Asplund snö-byrå
Asplund snö-byrå
Asplund snö-byrå
Asplund snö-byrå
Asplund snö-byrå
Asplund snö-byrå
Asplund snö-byrå
Asplund snö-byrå
Asplund snö-byrå
Asplund snö-byrå

Klubbat för:

4 400 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

THOMAS SANDELL & JONAS BOLIN, "Snö A", byrå, Asplund, formgiven under 1990-talet, lackerad i vitt, höjd ca 105, 90x43 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, 3 lågan uppifrån har släppt i "rullmekanismen"

624216

2019-03-14