Asplund snö-byrå
Klubbat för:
4 400 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
THOMAS SANDELL & JONAS BOLIN, "Snö A", byrå, Asplund, formgiven under 1990-talet, lackerad i vitt, höjd ca 105, 90x43 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, 3 lågan uppifrån har släppt i "rullmekanismen"
624216
2019-03-14