Revolverschatull
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
REVOLVERSCHATULL, England, 1900-tal, med inredning, beslag i mässing, låset märkt Acme British Made, passar för ex Remington 1858, höjd ca 10, 45x39,5 cm
A Gentleman´s Auction
Nyckel saknas, fanérskador, locket med märke, locket med sneare sköld i mässing
624220
2019-04-26