Revolverschatull

Revolverschatull
Revolverschatull
Revolverschatull
Revolverschatull
Revolverschatull
Revolverschatull
Revolverschatull
Revolverschatull

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REVOLVERSCHATULL, England, 1900-tal, med inredning, beslag i mässing, låset märkt Acme British Made, passar för ex Remington 1858, höjd ca 10, 45x39,5 cm

A Gentleman´s Auction

Nyckel saknas, fanérskador, locket med märke, locket med sneare sköld i mässing

624220

2019-04-26