Hans Wigert etsning

Hans Wigert etsning
Hans Wigert etsning
Hans Wigert etsning
Hans Wigert etsning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS WIGERT (1932-2015): "Bördan", signerad Hans Wigert, 10/30, etsning, bildmått ca 14,5x18,5 cm

624231

2019-03-14