Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TORSTEN HULT (född 1922): Flaskor, signerad Hult, olja på duk, 47x55 cm
smärre färgbortfall
624236
2019-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här