Torsten Hult oljemålning

Torsten Hult oljemålning
Torsten Hult oljemålning
Torsten Hult oljemålning
Torsten Hult oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TORSTEN HULT (född 1922): Flaskor, signerad Hult, olja på duk, 47x55 cm

smärre färgbortfall

624236

2019-03-26