Liss Eriksson skulptur

Liss Eriksson skulptur
Liss Eriksson skulptur
Liss Eriksson skulptur
Liss Eriksson skulptur
Liss Eriksson skulptur
Liss Eriksson skulptur
Liss Eriksson skulptur
Liss Eriksson skulptur
Liss Eriksson skulptur
Liss Eriksson skulptur
Liss Eriksson skulptur
Liss Eriksson skulptur
Liss Eriksson skulptur
Liss Eriksson skulptur

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

LISS ERIKSSON (1919-2000): Porträtt av Arne Geijer, monogramsignerad LE, numrerad EA I/II, märkt ´´Till Classe´´, samt LO, gjutarstämpel E. Godard Cire Perdue, förgylld samt svartpatinerad brons, höjd ca 49 cm

Zustandsbeschreibung

624244

2019-03-26