Sekretär 1800-tal

Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SEKRETÄR, 1800-tal, Louis XV-stil, fanérat i olika träslag, bakom snedklaff skrivinredning med lådor, höjd 99, 90x47

Slitage, fanérskador, maskstungen

624245

2019-03-22