Stig Lindberg servisdelar
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STIG LINDBERG, (11+3) servisdelar, bestående av Pynta, 6 tekoppar med fat och 5 assietter, samt Prunus, 3 djupa tallrikar
Bruksspår/slitage, någon smärre skada, assietterna med någon nagg
624265
2019-03-16