Eduard Wiiralt etsning

Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning

Klubbat för:

8 600 SEK

8 000 SEK

EDUARD WIIRALT (1898-1954), "Fontenay aux Roses Seeaux", signerad samt numrerad 47/200, etsning, ca 33,5x45 cm

Mindre veck samt mindre gulnad på papprets kant.

624284

2019-04-10