Klubbat för:
8 600 SEK
8 000 SEK
EDUARD WIIRALT (1898-1954), "Fontenay aux Roses Seeaux", signerad samt numrerad 47/200, etsning, ca 33,5x45 cm
Mindre veck samt mindre gulnad på papprets kant.
624284
2019-04-10