Eduard Wiiralt etsning

Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning

Klubbat för:

7 200 SEK

5 000 SEK

EDUARD WIIRALT (1898-1954), "Fontenay aux Roses Seeaux", signerad samt numrerad 69/200, etsning, ca 33,5x45 cm

gulnad

624285

2019-04-10