Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON, (1910-2003): "Gamla Oxelösund", signerad roland S, signerad och numrerad 38/75, litografi, ca 31x43 cm

Gulnad i kanterna

624293

2019-04-10