Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON, (1910-2003): "Gamla Oxelösund", signerad roland S, signerad och numrerad 38/75, litografi, ca 31x43 cm
Gulnad i kanterna
624293
2019-04-10