Ljusstake porslin

Ljusstake porslin
Ljusstake porslin
Ljusstake porslin
Ljusstake porslin
Ljusstake porslin
Ljusstake porslin

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CAPODIMONTE, ljusstake, porslin, Italien, Neapel, 1900-talets mitt, Louis Seizestil, potpurri, på tassar med dekor i form av putti, höjd ca 27 cm

Nagg

624301

2019-03-16