Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GOLVUR, urverk märkt Olof Nohrin, Falun, 1700-talets mitt, kinesiserande dekor, höjd ca 215 cm, lod, pendel, nyckel finns
Senare bemålning, senare sockel, slitage, färgbortfall
624303
2019-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här