Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKRIVSKÅP, ´´Selfile System´´, 1950/60-tal, Oslo, teak- och björkfaner, utfällbart skrivskåp med skrivbord, hyllor, låda och lampa, höjd ca 114, 81x53 cm
Slitage, repor
624331
2019-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här