Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
JONAS BOHLIN, stol, Källemo, "Concrete", bemålat trä, fluorescerande färg, med stålrör, signerad och numrerad 12/100, sitthöjd ca 45 cm, totalhöjd ca 90 cm
Slitage, blekt
624336
2019-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här