Jonas Bohlin

Jonas Bohlin
Jonas Bohlin
Jonas Bohlin
Jonas Bohlin
Jonas Bohlin
Jonas Bohlin
Jonas Bohlin
Jonas Bohlin
Jonas Bohlin
Jonas Bohlin
Jonas Bohlin
Jonas Bohlin

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JONAS BOHLIN, stol, Källemo, "Concrete", bemålat trä, fluorescerande färg, med stålrör, signerad och numrerad 12/100, sitthöjd ca 45 cm, totalhöjd ca 90 cm

Slitage, blekt

624336

2019-03-15