Vägglystrar oscarianska

Vägglystrar oscarianska
Vägglystrar oscarianska
Vägglystrar oscarianska
Vägglystrar oscarianska
Vägglystrar oscarianska
Vägglystrar oscarianska
Vägglystrar oscarianska
Vägglystrar oscarianska
Vägglystrar oscarianska
Vägglystrar oscarianska

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGLYSTRAR, 1800-talets slut, oscarianska, för 4 ljus vardera, förgylld stomme, behängda med olikslipade prismor, höjd ca 32 cm

Smärre slitage, enstaka prismor saknas

624338

2019-03-22