Jean Rosengren oljemålning

Jean Rosengren oljemålning
Jean Rosengren oljemålning
Jean Rosengren oljemålning
Jean Rosengren oljemålning
Jean Rosengren oljemålning
Jean Rosengren oljemålning
Jean Rosengren oljemålning
Jean Rosengren oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JEAN ROSENGREN (1894-1965): Kustvy, signerad J Rosengren, olja på duk, ca 66x100 cm

624343

2019-03-15