Assietter Kina

Assietter Kina
Assietter Kina
Assietter Kina
Assietter Kina
Assietter Kina
Assietter Kina
Assietter Kina
Assietter Kina
Assietter Kina
Assietter Kina
Assietter Kina
Assietter Kina

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASSIETTER, 4+3 st., snarlika, porslin, Kina, 1800-talets slut, varierande dekor i emaljfärger, järnoxid samt sepia, diameter ca 13-18 cm

Nagg, sprickor

624357

2019-03-16